Wyświetl pojedynczy post
Arkadiusz.Czerepach
Senior Member
 
 
Od: 11.2016

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#185
Stary 18.04.2023, 08:57
AgresywnyChomik napisał(a):Wyświetl post
Haha.

Gula? Który z czechosłowaków (przypominam nie ma bariery jezykowej) nie był w stanie wyciągnąć tego co najlepsze (Skvarka, Kliment), Zan Medved anyone - przecież oni musieli być zaopiniowani przez Gule. Typ który na każdej konferencji mówił to samo tzn ze jest dobrze że pracują i że on nie wie dlaczego to nie trybi, ten sam który był pełen pozytywów odnośnie Fazgalicia, czy w końcu mówimy o tym samym gościu który po meczu ze Śląskiem sam się zastanawiał dlaczego jeszcze jest trenerem a nie został zwolniony?

Gość został przeżuty i wypluty przez PMS po 5 kolejkach każdy wiedział już jak grać przeciwko temu geniuszowi taktyki.

Powtórze się - spadliśmy przez wybroniony dzięki Biegańskiemu mecz z sąsiadką to spowodowało że Gula dostał kolejny okres przygotowawczy...

W głowie mi się nie mieści że ktokolwiek tutaj może tego trenerakiego przebierańca brać serio zachowując wszelkie proporcje to Hyballa jest dużo lepszym trenerem.
Hyballa fakt był lepszy , ale deprecjonowanie Guli , który miał "szczęście" pracować w bardziej toksycznym klimacie niż za Marzeny z Dukatem , to jakiś odlot
Odpowiedz cytując