|
Dlatego trzeba trzymać kciuki aby nikt nie wpadł na pomysł jego zmiany przed meczem z nami. Już na jesieni był naszym 12-stym zawodnikiem.
Pal licho nawet ta akcję zawodnika Sosnowca (minął tam 5 gości?), ale za całokształt postawy Sadlok od 3 lat balansowal poziomem między esa a 1 liga. Ostatni dobry (względnie) sezon to 18/19. Jakby Sarapata mu nie dała mu na odchodne wysokiego 4 letniego kontraktu to chłop by u nas siedział 1-2 lata mniej.
Co do samego Ruchu to akurat tam pasuje i pewnie na tle zawodników głównie z 2 ligi może być liderem.
|