AgresywnyChomik napisał(a):

Podobno łaska kibica na pstrym koniu jeździ, nie wiem natomiast na czym jeździ jego pamięć - to tak apropos Guli
|
To że ludzie potrafią zmienić zdanie na podstawie późniejszych wydarzeń i obserwacji to akurat dobrze o nich świadczy. Dziwne żeby po spadku i kompromitacji tych co zostali w zeszłej rundzie nadal uważać że mieliśmy super skład który trener zmarnował.