Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#181
Stary 17.04.2023, 23:03
AgresywnyChomik napisał(a):Wyświetl post
Podobno łaska kibica na pstrym koniu jeździ, nie wiem natomiast na czym jeździ jego pamięć - to tak apropos Guli
To że ludzie potrafią zmienić zdanie na podstawie późniejszych wydarzeń i obserwacji to akurat dobrze o nich świadczy. Dziwne żeby po spadku i kompromitacji tych co zostali w zeszłej rundzie nadal uważać że mieliśmy super skład który trener zmarnował.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując