Markus napisał(a):

Przecież jasno napisałem, kto uważam, że w przyszłym sezonie powinien zastąpić Sobolewskiego: żaden polski trener z tej listy, tylko trener z Hiszpanii z polecenia i wyboru Kiko, pracujący tam dotychczas w niższych ligach. Jestem przekonany, że Kiko byłby tam w stanie znaleźć dla nas świetnego coacha, który warsztatem i dokonaniami biłby Sobolewskiego na głowę.
Sobol niestety popełnia zbyt wiele błędów, o których już tu wielokrotnie pisano, by móc mówić o nim jako o solidnym trenerze mogącym zapewnić nam dobrą grę w Ekstraklasie. Trener z Hiszpanii bardzo pasowałby do strategii kadrowo-transferowej polegającej na stawianiu na zawodników stamtąd, która się u nas znakomicie sprawdza i którą należy dalej rozwijać.
|
Tylko wtedy nie będzie innego wyjścia niż sprowadzić jeszcze więcej Hiszpanów. No i jeszcze to musiałby być ktoś taki kto zdoła podciągnąć Polaków, którzy zostaną (marzenia).