Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#176
Stary 17.04.2023, 13:53
@krysztal no właśnie - problemu dla wielu osób nie ma bo przyfarciło, uff, udało się dowieźć, jest super. Tyle że problem jest z Sobolewskim ewidentny, bo to nie jest tak że tylko ze Stalą zaszkodzil zmianami, co było już wielokrotnie roztrząsane.
Myślę że kluczem jest to, że Sobolewski ma hierarchię piłkarzy i są oni przypisani do konkretnej pozycji. A właściwie - uwiązani łańcuchem. Sam powiedział że Żyro to dla niego skrzydłowy a Benito - napastnik. Jeden może być wolny i niezwrotny, drugi szybki, z dryblingiem, przyśpieszeniem - Żyro wchodzi za Villara, Benito za Rodado. Rodado akurat nie schodził (bo Colley miał urodziny?), no to Michał na skrzydło.
To nie jest tak że Żyro tylko w tym meczu był wolny - on jest taki od czasu kontuzji. Dla mnie miałoby sens gdyby grał w ataku lub za napastnikiem (z braku laku), ale skrzydło to sabotaż.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 17.04.2023 o godz. 13:58.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując