wolfy napisał(a):

@Karherop - prosiłem żebyś się nie wcinał między wódkę a zakąskę. Mało Ci wstydu?
|
Nie zakłamuj rzeczywistości to łatwiej będzie przejść obojętnie.
Jeszcze raz przeczytam że Gula nie dostał piłkarzy jakich chciał to spadnę z krzesła . Weź daj 500k euro które przewalili wspolnie z Pasiecznym na Fazlagicia i daj Kiko to Ci cała 11 z Hiszpanii zbuduje która utrzyma ekstraklasę.