Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#174
Stary 17.04.2023, 13:23
wolfy napisał(a):Wyświetl post

@Karherop - prosiłem żebyś się nie wcinał między wódkę a zakąskę. Mało Ci wstydu?
Nie zakłamuj rzeczywistości to łatwiej będzie przejść obojętnie.

Jeszcze raz przeczytam że Gula nie dostał piłkarzy jakich chciał to spadnę z krzesła . Weź daj 500k euro które przewalili wspolnie z Pasiecznym na Fazlagicia i daj Kiko to Ci cała 11 z Hiszpanii zbuduje która utrzyma ekstraklasę.
Odpowiedz cytując