Wyświetl pojedynczy post
Patryko
Senior Member
 
 
Od: 12.2002
Skąd: z dołu tabeli

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#28322
Stary 17.04.2023, 12:42
Arkadiusz.Czerepach napisał(a):Wyświetl post
Hugi to absolutnie nie poziom Muli, tylko niżej

no ale wyżej od Młyńskiego niewątpliwie

kwestia zarobków...

no jak go ktoś chce kupic ,to ok , ale jak zostanie u nas na kontrakcie , to juz lepiej z niego korzystać


a jaka jest sytuacja aktualnie Fazlagica ?
Ostatnie 5 minut z ławki rozegrał w listopadzie. Resztę sobie dopowiedz sam (kontrakt jeszcze 3 lata ^^).

[35/54]

Znafca internetowy za sezon 2023/2024
Odpowiedz cytując