Arkadiusz.Czerepach napisał(a):

Hugi to absolutnie nie poziom Muli, tylko niżej
no ale wyżej od Młyńskiego niewątpliwie
kwestia zarobków...
no jak go ktoś chce kupic ,to ok , ale jak zostanie u nas na kontrakcie , to juz lepiej z niego korzystać
a jaka jest sytuacja aktualnie Fazlagica ?
|
Ostatnie 5 minut z ławki rozegrał w listopadzie. Resztę sobie dopowiedz sam (kontrakt jeszcze 3 lata ^^).