Wyświetl pojedynczy post
krysztal
Senior Member
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#172
Stary 17.04.2023, 11:48
Karherop napisał(a):Wyświetl post
Powiedz jak mając takich gości na ławce jakich mamy obecnie można zrobić dobre zmiany

I tak, zapomniałem wspomnieć ale o tym mówił też Sobol. Z Ruchem chcemy wyjść na galowo. Nie mieliśmy o co cisnąć ze Stałą w 2 połowie, nie spinalismy się żeby nie dostać żadnej głupiej żółtej kartki.

Pragmatyzm, tego potrzebujemy na tym trudnym finiszu rozgrywek.
To po co robić je na siłę jak nie ma kogo wpuścić?Ale bez przesady nie jest tak,że nie ma alternatyw tylko jak faktycznie chce się robić zmiany 1:1 i nie zmieniać sposobu gry to w końcu doczekamy katastrofy i wtedy będziecie tak samo wy wytykać te same błędy które inni dostrzegają teraz.
Jak chciał oszczędzać Dudę to mógł wcześniej wpuścić Bashe.Sorry ale pieprzenie,że chłop nie ma sił na pół godziny do mnie nie przemawia.Miał tylko jakieś drobne urazy i praktycznie cały czas jest w treningu.Colley to co dostał tą szansę na urodziny?Przecież jak Sobol chciał przetestować jakiś wariant bez Moltenisa cz Łasickiego to trzeba było od razu przetestować opcję z Tachim.Junca co jakiś czas a to utyka a to się trzyma za udo i dodatkowo jeszcze kartki a gra cały mecz.Przesunąć Jarocha na lewą a w jego miejsce Szota.No i ten nieszczęsny "Żiru"hehe.Tak jak ktoś tu wcześniej pisał,prawie wszyscy wiedzą,że on na skrzydle nie wypali a Sobol jeszcze nie.Zdenek dostaje kilka minut na kartoflisku w Niepołomicach a w meczu gdzie miałby trochę miejsca nie dostaje nawet sekundy.
Odpowiedz cytując