krysztal napisał(a):

|
Może ty się za obstawianie nie bierz bo ostatnio dobrej serii nie masz.Benito ma kontrakt do czerwca 2024 .Nie sądzę aby Kiko pozwolił go tak łatwo skreślić zwłaszcza kosztem 31 letniego sabotażysty
|
Obiektywnie to nasza ofensywna ławka istnieje tylko teoretycznie i nawet nie można tu mówić o skreślanie kogoś kosztem innego piłkarza. Tu widać że każdy przegrywa z samym sobą i nikt nie dojeżdża na poziom który wrzucili Hiszpanie. Można być co najwyżej mniej lub bardziej pozyteczna zapchajdziura (Żyro, Młynski, Benito) ale Sobol nawet nie ma chwili zawahania przy ustalaniu 10 z 11 pozycji w 1 składzie.
Nie wyobrażam sobie aby Kiko z kolegami nie mieli ściągnąć ciężkich armat z Hiszpanii na ich miejsce. Tym bardziej pracując w większym spokoju, czasie i możliwościami.