Wyświetl pojedynczy post
s1mone
Senior Member
 
 
Od: 03.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#91624
Stary 17.04.2023, 09:46
Moim zdaniem Benito został z premedytacją ściągnięty jako rezerwowy napastnik, by bardziej zmotywować Rodado. Na papierze jest to najgorszy transfer z hiszpańskiego zaciągu, ale i tak miałem wrażenie, że lepiej się prezentował jako zmiennik niż taki Żyro na tą chwilę. Przynajmniej podobnie do Rodado biegał jak koń


To raczej nie był transfer z gatunku high profile, tylko uzupełnienie składu.
Odpowiedz cytując