wolfy napisał(a):

|
Jego aktualne wyniki pokazują że jest lepszym trenerem niż Wisła klubem aktualnie. I to sporo. Dlaczego moim zdaniem nie wypalił już pisałem.
|
Ale dokładnie o to mi chodzi, że może przyjść topowy (jak na nasze warunki) trener i to nie wypali.
Dlatego napierd*lanie w Sobola jest bez sensu. Wygląda, że trzyma grupę, a jak czegoś brakuje w wyszkoleniu technicznym to ew. należy zainwestować w drugiego, który się konkretnym problemem zajmie.