Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#28318
Stary 17.04.2023, 09:40
Elendil napisał(a):Wyświetl post
https://www.wislaportal.pl/News.html...d_Bnei_Sakhnin

Dobre wieści, jak wróci to będzie w rytmie meczowym. O ile go nie sprzedamy, to nie zdziwię się, jak będzie jeszcze naszym podstawowym graczem.

Tylko nie mówcie, że za Brzęczka nic nie grał, bo za Brzęczka to nikt nie grał. Moim zdaniem to podobny poziom co Mula czy Villar - czyli jakieś 3 poziomy wyżej niż Młyński czy Żyro.
Nawet jak to poziom Muli to zarabia 2x tyle co on (jak nie jeszcze lepiej) a i chyba niezbyt się u nas zaadaptował.

Jego zespol poszedł wysoko w tabeli i myślę że będzie skłonny go od nas wykupić i pozbyć się zbędnego balastu. Na pewno Hugi nie jest już w planach ani Sobola ani Kiko. Tak samo zresztą jak reszta wypożyczonych, choć akurat na tamtych nie będzie grona chętnych (Fazlagic).
Odpowiedz cytując