Wyświetl pojedynczy post
Elendil
Senior Member
 
 
Od: 01.2005
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#28317
Stary 17.04.2023, 09:28
https://www.wislaportal.pl/News.html...d_Bnei_Sakhnin

Dobre wieści, jak wróci to będzie w rytmie meczowym. O ile go nie sprzedamy, to nie zdziwię się, jak będzie jeszcze naszym podstawowym graczem.

Tylko nie mówcie, że za Brzęczka nic nie grał, bo za Brzęczka to nikt nie grał. Moim zdaniem to podobny poziom co Mula czy Villar - czyli jakieś 3 poziomy wyżej niż Młyński czy Żyro.
VIVA LA WISŁA

Nie ma pomyślnych wiatrów dla płynących bez celu
Odpowiedz cytując