https://www.wislaportal.pl/News.html...d_Bnei_Sakhnin
Dobre wieści, jak wróci to będzie w rytmie meczowym. O ile go nie sprzedamy, to nie zdziwię się, jak będzie jeszcze naszym podstawowym graczem.
Tylko nie mówcie, że za Brzęczka nic nie grał, bo za Brzęczka to nikt nie grał. Moim zdaniem to podobny poziom co Mula czy Villar - czyli jakieś 3 poziomy wyżej niż Młyński czy Żyro.