|
Socios Wisła Kraków
Offline
|
|
wolfy napisał(a): 
Dokładnie. Z tego co mówiono na jego temat to bardziej miał być inwestycją z niskim ryzykiem niż pewniakiem jak Junca czy Mula. Młyńskiego uważa że należy budować a Benito już skreślił...
@Karherop - czemu się wcinasz między wódkę a zakąskę?
|
Żeby to forum nie umarło 
|
|