Wyświetl pojedynczy post
MMTS
Socios Wisła Kraków
 
Od: 11.2006
Skąd: 4 km od R22

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#167
Stary 17.04.2023, 07:15
Jaroo1 napisał(a):Wyświetl post
Dokładnie, ta drużyna rośnie razem z Sobolem i na odwrót. Przede wszystkim Radek nic nie zjebał/zajebał. Wykorzystuje ten materiał jaki mamy, atmosfera w klubie jest, nikt nie chodzi po kątach i nie kopie dołków pod nim czy kolegami z drużyny. Wiadomo są wyniki to się każda decyzja obroni, no ale własnie, te wyniki są więc nie ma się co doszukiwać problemów.

Mentalnie to 10 poziomów nad Brzęczkiem. Teraz Wisła Kraków mówi jasno, chcemy awansować, chcemy wygrywać, za Brzęczka, nawet po serii 4 wygranych było gadanie, że liga jest ciężka i mamy już dużo punktów potrzebnych do utrzymania... ja .......e. To były czasy.

Pewnie gdyby teraz trenerem był Wuja, to p kilku wygranych (na entuzjazmie) zaczeło by się gadanie w stylu "ej panowie Hiszpanie, nie cieszcie się tak, za tydzień możemy przegrać, ta liga jest trudna, my się jej dopiero uczymy i ważne aby się utrzymać póki co". No i chłopom by się szybko odechcialo w takim syfie grać.

Brzęczek w jednym jest mistrzem. W defetyzmie, wyhamowywaniu morale i entuzjazmu, w niszczeniu dobrej atmosfery bez której nie da się awansować.

Dobry trener to też taki, który nie przeszkadza. Bo niejeden już dostał do prowadzenia potencjalnie dream team i gówno z tego mu wyszło.
Nie szukam dziury w całym bo bardzo cenię Sobolewskiego za obecną robotę. Większość podchodziła do niego jak do spadku po Wuju i kontynuatora jego myśli szkoleniowej. Okazało się, że Sobol potrafi myśleć i dobrze motywować drużynę.

A że popełnia błędy? Trudno. Kto ich nie popełnia? Że wpuścił 4 zawodników w 60 minucie w meczu ze Stalą, gdzie przewaga w jego ocenie była gingantyczna? No wpuścił i obronił wynik, 3 pkt w tabeli dodane i wszystko gra.

Mnie bardziej niż zachowanie po (mam nadzieję) awansie do Esy, interesuje jak Sobol poradzi sobie, gdy zaczną sie pojawiać realne akcje niezadowolenia u niektórych np. z powodu małej ilości minut
(patrz takie asy jak Zyro czy Młynek). To będzie test na zarządzenie drużyną, która jest rozpędzoną zmotywowaną maszynką.
Odpowiedz cytując