Fugiel napisał(a):

Widze ze od piatku Wy dalej o Sobolewskim - piszecie, ze ".... obaj są bardzo słabymi trenerami, którzy nie powinni trenować Wisły" -
"Porządny trener, z sensownym warsztatem, bez problemu poradzi sobie w takiej lidze jak nasza czy nawet nieco lepszej. Decyduje wiedza i umiejętności.
Zresztą, patrząc na trenerów, których obecnie mamy, naprawdę niewiele ryzykujemy."
Czyli rozumuiem byle kto sie nada? Serio tak nisko cenicie Sobolewskiego - no OK - wasze zdanie - wiec pytanie kto wg was powinien go zastapic?
Top (wolnych) polskich trenerow z najwyzsza sr. punktowa
Czeslaw Michniewicz
Adam Nawalka
Jacek Magiera
Piotr Tworek
Piotr Nowak
Maciej Stolarczyk
Piotr Stokowiec
|
Dlaczego wymieniasz polskie parodie trenerskie ktorych nikt nie chce poza ta ogorkowa liga. Ja bym w jakiegos Hiszpana inwestowal
PS. Plus sciagnal jeszcze z 5 Hiszpanow do skladu.
PS2. Nie ironizuje.