Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#91622
Stary 17.04.2023, 00:48
Szneka napisał(a):Wyświetl post
czy Benito nie wypalił? raz, że gra ogony, dwa, że nie gra z Fernandezem Mulą i Mikim. Tak naprawdę nie pokazał na co Go stać. do Pereza dodałbym Ze Manuela- też był od Kiko.
Dokładnie. Z tego co mówiono na jego temat to bardziej miał być inwestycją z niskim ryzykiem niż pewniakiem jak Junca czy Mula. Młyńskiego uważa że należy budować a Benito już skreślił...

@Karherop - czemu się wcinasz między wódkę a zakąskę?
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując