Szneka napisał(a):

|
czy Benito nie wypalił? raz, że gra ogony, dwa, że nie gra z Fernandezem Mulą i Mikim. Tak naprawdę nie pokazał na co Go stać. do Pereza dodałbym Ze Manuela- też był od Kiko.
|
Dokładnie. Z tego co mówiono na jego temat to bardziej miał być inwestycją z niskim ryzykiem niż pewniakiem jak Junca czy Mula. Młyńskiego uważa że należy budować a Benito już skreślił...
@Karherop - czemu się wcinasz między wódkę a zakąskę?