Wyświetl pojedynczy post
Jaroo1
Senior Member
 
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#164
Stary 16.04.2023, 21:52
Dokładnie, ta drużyna rośnie razem z Sobolem i na odwrót. Przede wszystkim Radek nic nie zjebał/zajebał. Wykorzystuje ten materiał jaki mamy, atmosfera w klubie jest, nikt nie chodzi po kątach i nie kopie dołków pod nim czy kolegami z drużyny. Wiadomo są wyniki to się każda decyzja obroni, no ale własnie, te wyniki są więc nie ma się co doszukiwać problemów.

Mentalnie to 10 poziomów nad Brzęczkiem. Teraz Wisła Kraków mówi jasno, chcemy awansować, chcemy wygrywać, za Brzęczka, nawet po serii 4 wygranych było gadanie, że liga jest ciężka i mamy już dużo punktów potrzebnych do utrzymania... ja .......e. To były czasy.

Pewnie gdyby teraz trenerem był Wuja, to p kilku wygranych (na entuzjazmie) zaczeło by się gadanie w stylu "ej panowie Hiszpanie, nie cieszcie się tak, za tydzień możemy przegrać, ta liga jest trudna, my się jej dopiero uczymy i ważne aby się utrzymać póki co". No i chłopom by się szybko odechcialo w takim syfie grać.

Brzęczek w jednym jest mistrzem. W defetyzmie, wyhamowywaniu morale i entuzjazmu, w niszczeniu dobrej atmosfery bez której nie da się awansować.

Dobry trener to też taki, który nie przeszkadza. Bo niejeden już dostał do prowadzenia potencjalnie dream team i gówno z tego mu wyszło.
drozd:
Co powiesz jak okaże się, że Wisła awansuje, będzie grała lepiej niż wcześniej, a pomysły Królewskiego przyniosą jednak dobry efekt? Znajdziesz w sobie choć odrobinę taktu, by chociaż przeprosić?...
...Przeprosisz? Łaskawca. W dupę sobie wsadź przeprosiny pajacu zasrany. Jak nie awansujemy to przeproszę...
...Jak nie awansujemy to przeproszę, że nazwałem cię zasranym pajacem. Jeżeli awansujemy nie przeproszę i będę aktualną sraczkę przypominał.
Odpowiedz cytując