Markus napisał(a):

Myślę że nie. Na takiej samej zasadzie swego czasu wielu twierdziło, że hiszpańscy zawodnicy w Wiśle się nie sprawdzą, bo nie zaadoptują się do siłowego i siermiężnego stylu naszych lig, przyzwyczajeni do gry bardziej technicznej.
Nic takiego się nie stało.
|
Czy to ze tak wlasnie sie nie stalo to nie zasluga bynajmniej Sobolewskiego?