Wyświetl pojedynczy post
Fugiel
Senior Member
 
Od: 12.2002
Skąd: z Krakowa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#162
Stary 16.04.2023, 21:00
Markus napisał(a):Wyświetl post
Myślę że nie. Na takiej samej zasadzie swego czasu wielu twierdziło, że hiszpańscy zawodnicy w Wiśle się nie sprawdzą, bo nie zaadoptują się do siłowego i siermiężnego stylu naszych lig, przyzwyczajeni do gry bardziej technicznej.

Nic takiego się nie stało.
Czy to ze tak wlasnie sie nie stalo to nie zasluga bynajmniej Sobolewskiego?
Odpowiedz cytując