wolfy napisał(a):

|
Drugiego Igbekeme będzie trudno trafić nawet Kiko. Ale tak jak pisałem przed tym okienkiem - jak nie on to kto?
|
Drugiego Lloncha nie ściągnęli (patrz Igbekeme)
Drugiego Carlitosa nie ściągnie (patrz Ivi Lopez)
Itd itd
Jako że Kiko już nasciagal z 15 zawodników z Hiszpanii i tylko dwóch nie wypaliło (Perez i Benito) to jestem jakoś spokojny że kogoś jeszcze wytrzaznie z kapelusza.
Bardziej nie jestem spokojny czy u nas zostanie po ewentualnym odejściu JK.