Wyświetl pojedynczy post
Markus
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#159
Stary 16.04.2023, 19:39
FraMat napisał(a):Wyświetl post
Problem przy hiszpańskim trenerze może być taki, że nie będzie rozumiał siłowego futbolu z jakim będzie musiał się mierzyć w Polsce lidze
Myślę że nie. Na takiej samej zasadzie swego czasu wielu twierdziło, że hiszpańscy zawodnicy w Wiśle się nie sprawdzą, bo nie zaadoptują się do siłowego i siermiężnego stylu naszych lig, przyzwyczajeni do gry bardziej technicznej.

Nic takiego się nie stało.

Porządny trener, z sensownym warsztatem, bez problemu poradzi sobie w takiej lidze jak nasza czy nawet nieco lepszej. Decyduje wiedza i umiejętności.

Zresztą, patrząc na trenerów, których obecnie mamy, naprawdę niewiele ryzykujemy.
Odpowiedz cytując