skarabeus napisał(a):

Colley mial juz wszystkie warunki z IFK ustalone, ale z transferu wycofala sie Wisla. Pisalem, ze Uryga jest nadal niesprawny i stad ta decyzja to mnie wyprostowano, ze nic z tych rzeczy Teraz sie jednak okazuje, ze moja wersja byla wlasciwa.
|
HAHA
Teraz dopiero to przeczytałem i ..... widzę, że mamy chyba to samo źródło, gdyż wcześniej w temacie właścicielskim też było podobne (przejęcie większośćiowe lub całkowite udziałów przez inwestorów).
Co do Urygi to słyszałem... że gość jest wypalony, bez ambicji, pasuje mu obecny stan siedzenia na "chorobowym", uważa, że on swoje zrobił, biegać mu się nie chce, gdyż jest już legendą i to młodzi powinni zapierniczać za niego

Powtarzam: to nie moja opinia, a ze źródla, które kilka razy potwierdziło wiarygodność.
Co do konkretów inwestorskich to źródło twierdzi, iż jest bardzo strzeżone i ciężko o jakikolwiek przeciek w tym temacie. Jest szczelnie jak nigdy.