Wyświetl pojedynczy post
pepe72
Senior Member
 
Od: 08.2005
Skąd: kraina gandzi i deszczu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2858
Stary 16.04.2023, 18:56
Po meczach konkurencji zostaliśmy na 2 miejscu. Można by podejrzewać, że św. Faustyna kibicowała Wiśle
Arka sensacyjnie wypisała się z "naszej okolicy" i spadła na 7 miejsce.
Reszta statów:
Kod:
7 miejsce (pkt) 40
zostało meczów   7
przewaga         8
możemy tracić    1,14
   
6 miejsce (pkt) 41
zostało meczów   7
przewaga         7
możemy tracić    1,00
   
3 miejsce (pkt) 48
zostało meczów   7
przewaga         0
możemy tracić    0,00
   
2 miejsce (pkt) My :)
   
1 miejsce (pkt) 53
zostało meczów   7
brakuje punktów  5
potrz. średnia+  0,71
top5 - czyli drużyny mogące jeszcze powalczyć o top2 (Puszcza gra jutro "na wyjeździe" w Niepołomicach z Sandecją)
Kod:
    Wisła           2  ŁKS            1  Ruch        4  Bruk-Bet       3  Puszcza    5
28  w Ruch          4  d Podbeskidzie 6  d Wisła     2  w Górnik Ł    12  d Resovia 13
29  d Chojniczanka 18  w Zagłębie    14  w Sandecja 17  w Podbeskidzie 6  w Arka     7
30  w ŁKS           1  d Wisła        2  d Resovia  13  d Zagłębie    14  d Odra    15
31  d Bruk-Bet      3  w Sandecja    17  w Arka      7  w Wisła        2  w GKS K.  10
32  w Podbeskidzie  6  d Resovia     13  d Odra     15  d Sandecja    17  d GKS T.  11
33  d Zagłębie     14  w Arka         7  w GKS K.   10  w Resovia     13  w Skra    16
34  w Górnik Ł     12  d Odra        15  d GKS T.   11  d Arka         7  d Chrobry  9

kolejka-dom/wyjazd-zespół-miejsce
Im cieplej tym Podbeskidzie wygląda na lepszą drużynę w szczególności na własnym stadionie (mecze od ostatniego):
4:1 d Chojniczanka
2:2 w Ruch
2:2 d Stal
1:1 w Puszcza
6:0 d Chrobry
1:0 w Skra (Skra wygrała)
1:0 d GKS T
1:1 w GKS K
0:0 d Odra

Podbeskidzie z całym top7 ma na wyjazdach remisy. Został im tylko mecz z ŁKS
Ostatnio edytowane przez pepe72 : 16.04.2023 o godz. 19:45.
Statystyki Wisły na wykresach: https://www.canva.com/design/DAGtt9A...Id=hc3c6977d12

Cele Wisły na sezon 2026/27
Na razie świętowanie awansu
Odpowiedz cytując