Po meczach konkurencji zostaliśmy na 2 miejscu. Można by podejrzewać, że św. Faustyna kibicowała Wiśle

Arka sensacyjnie wypisała się z "naszej okolicy" i spadła na 7 miejsce.
Reszta statów:
Kod:
7 miejsce (pkt) 40
zostało meczów 7
przewaga 8
możemy tracić 1,14
6 miejsce (pkt) 41
zostało meczów 7
przewaga 7
możemy tracić 1,00
3 miejsce (pkt) 48
zostało meczów 7
przewaga 0
możemy tracić 0,00
2 miejsce (pkt) My :)
1 miejsce (pkt) 53
zostało meczów 7
brakuje punktów 5
potrz. średnia+ 0,71
top5 - czyli drużyny mogące jeszcze powalczyć o top2 (Puszcza gra jutro "na wyjeździe" w Niepołomicach

z Sandecją)
Kod:
Wisła 2 ŁKS 1 Ruch 4 Bruk-Bet 3 Puszcza 5
28 w Ruch 4 d Podbeskidzie 6 d Wisła 2 w Górnik Ł 12 d Resovia 13
29 d Chojniczanka 18 w Zagłębie 14 w Sandecja 17 w Podbeskidzie 6 w Arka 7
30 w ŁKS 1 d Wisła 2 d Resovia 13 d Zagłębie 14 d Odra 15
31 d Bruk-Bet 3 w Sandecja 17 w Arka 7 w Wisła 2 w GKS K. 10
32 w Podbeskidzie 6 d Resovia 13 d Odra 15 d Sandecja 17 d GKS T. 11
33 d Zagłębie 14 w Arka 7 w GKS K. 10 w Resovia 13 w Skra 16
34 w Górnik Ł 12 d Odra 15 d GKS T. 11 d Arka 7 d Chrobry 9
kolejka-dom/wyjazd-zespół-miejsce
Im cieplej tym Podbeskidzie wygląda na lepszą drużynę w szczególności na własnym stadionie (mecze od ostatniego):
4:1 d Chojniczanka
2:2 w Ruch
2:2 d Stal
1:1 w Puszcza
6:0 d Chrobry
1:0 w Skra (Skra wygrała)
1:0 d GKS T
1:1 w GKS K
0:0 d Odra
Podbeskidzie z całym top7 ma na wyjazdach remisy. Został im tylko mecz z ŁKS
