FraMat napisał(a):

|
No cóż... Carillo by mi się marzył.
|
No... On akurat uciekł

Chyba przed Sharksami więc trudno mieć pretensje, ale wątpię żeby kiedykolwiek tu wrócił...
Też bym go chciał, teraz być może miałby z kim pracować.
Smutne jak to się dziwnie układa.