|
Ja bym się nie przywiązywał do nazwisk, nawet takich jak Igbekeme.
Bardziej bym się martwił, żeby Kiko został jako dyrektor sportowy.
Wtedy, nawet jak Igbekeme odejdzie, Kiko wyczaruje na jego miejsce kogoś, co najmniej równie dobrego.
To samo z innymi pozycjami.
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać
...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....
|