Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2856
Stary 16.04.2023, 16:20
I tyle są warte przewidywania w stylu "ŁKS nie do dogonienia" Chyba faktycznie wchodzimy w klasyczny ligowy finisz "kto mniej straci". Obyśmy tylko sami nie włączyli się do wyścigu ludzi z niewiarygodnie słabym pęcherzem to wyjście z pierwszego miejsca nie będzie problemem.
Już druga z rzędu kolejka pod nas. Jak nie awansujemy to tylko przez siebie.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując