Kurz napisał(a):

Młyński może i chce, ale wyżej dupy nie podskoczy. Jest waleczny i charakterny, ale bez szybkości, dryblingu, dośrodkowania i kilku innych rzeczy nie ma tu czego szukać w drużynie, która chce grać jak my. Żyro to już zjazd. Potrzeba magii i to z wyższych poziomów, żeby coś z niego wykrzesać. Również pomyłka i strata czasu.
Ogólnie, i to smutne, drugorzędni Hiszpanie na etapie 18-19 lat mają solidne podstawy, podczas gdy nasze talenty muszą uczyć się tychże podstaw podczas seniorskich karier latami. Z różnym skutkiem.
|
Brak boisk, odpowiedniej kadry trenerskiej czy systemu szkolenia. Nadal, w 2023 roku.
To nie jest smutne tylko logiczne. Samo się nie zmieni na lepsze.