Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#91614
Stary 16.04.2023, 16:11
Kurz napisał(a):Wyświetl post
Młyński może i chce, ale wyżej dupy nie podskoczy. Jest waleczny i charakterny, ale bez szybkości, dryblingu, dośrodkowania i kilku innych rzeczy nie ma tu czego szukać w drużynie, która chce grać jak my. Żyro to już zjazd. Potrzeba magii i to z wyższych poziomów, żeby coś z niego wykrzesać. Również pomyłka i strata czasu.

Ogólnie, i to smutne, drugorzędni Hiszpanie na etapie 18-19 lat mają solidne podstawy, podczas gdy nasze talenty muszą uczyć się tychże podstaw podczas seniorskich karier latami. Z różnym skutkiem.
Brak boisk, odpowiedniej kadry trenerskiej czy systemu szkolenia. Nadal, w 2023 roku.
To nie jest smutne tylko logiczne. Samo się nie zmieni na lepsze.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując