FraMat napisał(a):

|
Problem przy hiszpańskim trenerze może być taki, że nie będzie rozumiał siłowego futbolu z jakim będzie musiał się mierzyć w Polsce ilsce
|
Tu akurat poniekąd się zgodzę: taki trener musi nie tylko ogarniać, ale też być w stanie ogarnąć polską piłkę.
Jednak przykłady Kiko czy Carillo pokazują że to nie mission impossible. Tylko musi to być ktoś kto po zobaczeniu boiska w Gliwicach nie ucieknie z płaczem.