Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#154
Stary 16.04.2023, 16:05
FraMat napisał(a):Wyświetl post
Problem przy hiszpańskim trenerze może być taki, że nie będzie rozumiał siłowego futbolu z jakim będzie musiał się mierzyć w Polsce ilsce
Tu akurat poniekąd się zgodzę: taki trener musi nie tylko ogarniać, ale też być w stanie ogarnąć polską piłkę.
Jednak przykłady Kiko czy Carillo pokazują że to nie mission impossible. Tylko musi to być ktoś kto po zobaczeniu boiska w Gliwicach nie ucieknie z płaczem.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 16.04.2023 o godz. 16:26.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując