|
Problem przy hiszpańskim trenerze może być taki, że nie będzie rozumiał siłowego futbolu z jakim będzie musiał się mierzyć w Polsce lidze
Ostatnio edytowane przez FraMat : 16.04.2023 o godz. 16:20.
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać
...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....
|