Wyświetl pojedynczy post
Jaroo1
Senior Member
 
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#91612
Stary 16.04.2023, 14:52
Cytat:
Ogólnie, i to smutne, drugorzędni Hiszpanie na etapie 18-19 lat mają solidne podstawy, podczas gdy nasze talenty muszą uczyć się tychże podstaw podczas seniorskich karier latami. Z różnym skutkiem.

Uczyć? A gdzie oni się tego uczą? Przecież ta cała nasza młodzież to w najlepszym przypadku stoi w miejscu, w najgorszym cofa się.
To wygląda tak, że chłopami nikt się nie interesuje, nie opiekuje, nikt ich nie rozwija, pałętają się gdzie w pierwszym składzie albo obok pierwszego składu, mając miano młodego talentu z potencjałem, mija ileś lat i taki chłopak staje się zwykłym odrzutem.
Przecież gdyby zrobić tak, że ich się szkoli niczym juniorów, rozwija piłkarsko, coś tam nawet się daje im minut w pierwszym składzie, to oni jako ten utalentowany narybek (czyli już ktoś konkretny, a nie dzieciaki z liceum, którzy mają jeszcze tysiąc pytań co do przyszłości, siebie, czy się uda zostać piłkarzem zawodowym, czy się załapie do jakiegoś klubu z ekstraklasy), chyba by przez kilka lat coś z nich było?

Ja to nie rozumiem tego jak można pracować kilka lat, grać i nic się nie rozwijać. Dziwne to jest.
drozd:
Co powiesz jak okaże się, że Wisła awansuje, będzie grała lepiej niż wcześniej, a pomysły Królewskiego przyniosą jednak dobry efekt? Znajdziesz w sobie choć odrobinę taktu, by chociaż przeprosić?...
...Przeprosisz? Łaskawca. W dupę sobie wsadź przeprosiny pajacu zasrany. Jak nie awansujemy to przeproszę...
...Jak nie awansujemy to przeproszę, że nazwałem cię zasranym pajacem. Jeżeli awansujemy nie przeproszę i będę aktualną sraczkę przypominał.
Odpowiedz cytując