Wyświetl pojedynczy post
Smok
Senior Member
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#91611
Stary 16.04.2023, 14:37
MateuszABG napisał(a):Wyświetl post
Ktoś się orientuje jaka jest realna szansa żeby Igbekeme został u nas?

Z tego, co zrozumiałem, to
NIE MA OPCJI wykupu.
Nartomiast
JEST OPCJA PRZEDŁUŻENIA wypożyczenia w przypadku awansu.
Odpowiedz cytując