Karherop napisał(a):

|
To proszę przedstaw swoją propozycje zmian, skoro Sobolewskiego były tak traficzne?
|
Zdjął bym w przerwie Junce, co byłoby już sporym osłabieniem, i czekał z kolejnymi zmianami w zależności od tego jakby przebiegał mecz.
Sobolewski mógł 3 zmiany zrobić jak przegrywaliśmy 0-2 z Puszczą, żeby wstrząsnąć drużyną, a się tylko ośmieszył wpuszczając Dudę i z następna zmianą czekał do 70 minuty.
Tutaj gdy wszystko funkcjonowało bardzo dobrze, chłop zrobił 4 zmiany, i doprowadził do kompletnego chaosu na boisku, i mówię, że gdyby nie czerwona kartka dla typa że Stali, to realny byłby płacz i zgrzytanie zębami...