Blixa napisał(a):

|
Tak jak Wolfy nie sadzilem ze przegonimy Ruch przed meczem z nimi.
|
Żeby uściślić - nie sądziłem tak kilka kolejek temu. Przewidywałem że Ruch może stracić punkty w Sosnowcu, chociaż i tak zagrali gorzej niż sądziłem. Ruch ma kryzys (albo po prostu fart się skończył), Zaglębie u siebie i miało sporo do udowodnienia - kierując się logiką polskiej ligi wynik był oczywisty.