Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#330
Stary 15.04.2023, 23:21
Odpowiedź jest prosta:

1. Im bliżej dnia podpisania umów stres u JK jest co raz większy. (Co widać). Tak jak napisał, Wisła dla niego jest zbyt ważna by podchodzić do tego bez jakichkolwiek wątpliwości.

Jednocześnie daje do zrozumienia że naprawdę pozostały już formalności.

2. Z każdym kolejnym wpisem stara się podkreślić jak bardzo jest tym wszystkim obciazony i ile go to kosztuje nerwów - wg mnie to jest budowanie sobie alibi na opuszczenie Wisły. Jak nie przed kibicami to przed samym sobą.

3. Firma z którą rozmawia to jest na tyle konkretny gracz, że JK czuje się przy nim jak płotka i stąd drżenie by nazwa podmiotu nie wyszła w mediach przed finalizacja. Muszą być to grube kary umowne. Obstawiam że inwestor nawet zagroził zerwaniem rozmów jeśli ich nazwa wypełynie w mediach. JK tego się wyraźnie obawia.

Tyle moich refleksji.

Jak to wszystko wypali to bez względu na końcowy scenariusz będą należały się przed JK ukłony.
Odpowiedz cytując