Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Online

Ignoruj użytkownika Pomoc
#328
Stary 15.04.2023, 23:04
Mamy z tego pożywkę, ale chyba nie mozemy narzekać? Wisła w 1 lidze medialnie jest w top 4 w tym kraju. To naprawdę nie jest zasługą tylko marki, ale też wyrazistych postaci. Najgorsze co mogłoby nas stać to całkowite zobojętnienie przez kibiców i media.

O ironio było tego blisko, wyobrażam sobie scenariusz w którym notujemy taka rundę jak na jesień 2022 i toczymy się drogą ŁKSu czy Arki (jeśli chodzi o upadek marki).
Odpowiedz cytując