|
Jutro tylko remis, ewentualnie wygrana TBB. Po tym jak Ruch wtopił (niespodziewanie, choć patrząc na logikę to wynik na miarę ich możliwości) to końcówka sezonu może być bojem 3 zespolow o 2 miejsca.
Jeśli ŁKS jutro przegra to mamy do łodzian 4 punkty, a do Niecieczy 2. Przy remisie 5 pkt do ŁKSu i tyle samo co BBT.
W głowie mi się klaruje jeden scenariusz, ale najpierw wygrajmy w Chorzowie. Później do zjedzenia Chojniczanka i w Łodzi gramy o pełną pulę.
|