Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#148
Stary 15.04.2023, 21:38
AgresywnyChomik napisał(a):Wyświetl post
Chyba w 2 lidze Słowackiej...
Przecież jego Wisła to był najgorszy piłkarskopodobny twór jaki był.

Ja .......e... Rok później a tu jakieś legendy powstają o Guli.
Legendy to powstawały wtedy - że mamy skład na puchary. Okazało się że spora część tego składu jest za słaba na pierwszą ligę. Pomijając już nasze ofiary - oglądałem dziś Sadloka z Sosnowcem. Delikatnie rzecz ujmując - to nie był jego dobry mecz. Sukcesem (albo pobłażliwością sędziego) było to że w ogóle go ukończył.

Myśmy się chcieli Plewką, Starzyńskim, Młyńskim, Gruszkowskim, Szotem, Sadloliem czy Kieszkiem utrzymać?
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując