Wyświetl pojedynczy post
AgresywnyChomik
Senior Member
 
 
Od: 01.2004
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#147
Stary 15.04.2023, 19:15
tedyy napisał(a):Wyświetl post
Wydaje mi sie że Gula utrzymałby Wisłe
Chyba w 2 lidze Słowackiej...
Przecież jego Wisła to był najgorszy piłkarskopodobny twór jaki był.

Ja .......e... Rok później a tu jakieś legendy powstają o Guli.
Malinowy król malowanych róż
Odpowiedz cytując