Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2836
Stary 15.04.2023, 18:39
Karherop napisał(a):Wyświetl post
Żeby Ruch miał stracić punkty to musiałby nie grac beznadziejnym Sosnowcem... Oni ostatnio przerzneli 0-6 a mecz ma teraz poprowadzić dotychczasowy asystent.

Raczej do meczu z nimi podejdziemy za ich plecami.


Sosnowieć wygrał 2:0, zasłużenie, był w tym meczu zdecydowanie lepszy.

Co dla nas jest oczywiście bardzo dobrym rozstrzygnięciem. Nie sądziłem że przegonimy Ruch przed meczem z nimi, a tu proszę.

Tyle że Ruch zagrał słaby mecz, po prostu. Gospodarze mieli więcej sytuacji. Powinni prowadzić już po pierwszej połowie. Co ciekawe - próbowali grać piłką. Ruch liczył na kontry.

Sadlok jest słaby, dużo rzutów wolnych zrobił. Jak sędzia nie będzie ślepy to może być wesoło w Gliwicach. Jego klasyczną zagrywką jest złapanie oburącz za koszulkę i naciągnięcie rywalowi na głowę Z naszymi szybkimi Hiszpanami może być kilka sytuacji po SFG.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 15.04.2023 o godz. 18:57.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując