Arkadiusz.Czerepach napisał(a):

|
mówił w wywiadzie , że przyjdzie czas na przedstawienie jego wersji wydarzeń...
|
Taa... a kiedy przyjdzie ten czas? No wtedy kiedy przestanie iść, Jarkowi powinie się noga, znajdzie się pretekst to narzekania. Dlatego ostatnia seria jakoś dziwnie Jakuba nie cieszy. Sugeruje żeby o dobrej serii zapomnieć.