Jaroo1 napisał(a):

|
A czy ktoś przyparł Fernandeza do muru że ma się wypowiedzieć o Sobolu i najlepiej pozytywnie? Dostał pytanie i odpowiedział tak jak chciał. Gdyby nie uznawał pracy Sobola i reszty sztabu, to by powiedział coś na ściemę, że przywrócili im wiarę w zwycięstwo, zmobilizowali ich bla bla bla, takie gadanie dla gadania, bez przykładów. A on podał konkretne przykłady, że sztab im podpowiedział x i y i to wyszło. Czyli jednak można po takim wywiadzie stwierdzić, że trenerzy coś pomagają i na czymś się znają.
|
Z tego co pamiętam Brzęczka też chwalili,nie wiem czy akurat Fernandez ale chwalili.Po prostu lepiej żeby Sobolewski obronił się pracą(i na razie wyniki go bronią) niż kurtuazyjnymi wypowiedziami swoich podopiecznych.