AgresywnyChomik napisał(a):

Jest tragiczny prawdopodobnoe ta sama polka co Wujek być może niżej.
Zostawił Wisłe rozwaloną od środka, fizycznie przygotowana na 60 minut gry. Przeczytany po 5 kolejkach i każdy z karuzeli go taktycznie niszczył. Transfer zaopiniowany pozytywnie za 500 tysi euro ;-) Bez wypracowanych schematów etc etc etc.
|
Po wzmocnieniach przyszedł były selekcjoner reprezentacji i z miejsca nie ruszył,drużyna dalej miała siły na 60 minut gry mimo buńczucznych wypowiedzi jak to będą walczyć.Co ciekawe taki Młyński choć większość drużyny wygląda pod względem fizycznym bardzo dobrze teraz chyba nawet 45 minut nie byłby w stanie zagrać na odpowiedniej intensywności.Może Gula w Wiśle popełniał jakieś błędy ale weryfikuje go obecnie liga na podobnym poziomie co nasza i tam kroczy po mistrzostwo .