Wyświetl pojedynczy post
krysztal
Senior Member
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#131
Stary 15.04.2023, 16:18
FraMat napisał(a):Wyświetl post
Właśnie to obaliłem, ale nie chcesz tego dopuścić do myśli, bo zaburzyłoby to twoje przekonanie, że po odejściu Dawida, wyrzuceniu Brzęczka i wycofaniu się świętego Kuby w cień, nic dobrego nie może zdarzyć się w klubie, rządzą nim w gabinetach i w sztabie nieudacznicy z Sobolewskim-cieciem na czele (twoje słowa) i w ogóle - to Dawid, Jurek i Brzęczek wróćcie...

- czołowy piłkarz, lider drużyny chwali i docenia Sobolewskiego i sztab za prowadzenie zespołu i ustalanie taktyki, oraz za reagowanie zmianami taktycznymi w czasie meczu.

To obala też tezę, którą od jakiegoś czasu głosisz, że Hiszpanie sami z siebie wygrywają mecze i będą wygrywali jeśli tylko Sobol nie będzie im przeszkadzał.
Wszyscy widzą jaka to bzdura, ale ty zamykasz na to oczy w imię jakiejś walki z bugwieczym.

Czyją winą jest twoim zdaniem to, że wprowadzani zmiennicy nie potrafią założeń taktycznych zrealizować i w ogóle odstają znacząco od pierwszego składu?
A jak ty sobie to wyobrażasz?Ktoś robi z Fernandezem wywiad po takiej serii jaką zespół zaliczył a ten się odpali i powie, że Sobolewski to cieć ale póki im nie przeszkadza to niech będzie trenerem ale ogólnie jest do dupy?Widziałeś kiedyś coś takiego?Nawet w drużynach które cieniują i kibice rwą włosy z głowy patrząc na ich grę zawodnicy przeważnie mówią,że na treningach jest ok,wszystko wychodzi i w ogóle trener ma ich poparcie ale nie wiedzą dlaczego w meczach nie wychodzi.Żeby nie było nie jest to atak na Sobola i osądzanie na podstawie wypowiedzi piłkarzy czy jest dobry czy zły.Podałem już wcześniej kilka argumentów przeciw i wydaje się dość poważnych błędów w prowadzeniu drużyny czy zarządzaniu w czasie meczu.
A poza tym was kontrowersyjna cieszynka Kuby bulwersowała.Co by było jakby piłkarz wyszedł i powiedział,że trener jest do dupy?
Odpowiedz cytując