Revolver napisał(a):

|
Jest tak słabym trenerem, że jego Dunajska Streda jest na całkiem dobrej drodze, żeby po czterech latach dominacji Slovana zdobyć mistrzostwo Słowacji. Przypomnę tylko, że kiedy odchodził, to Wisła była na bezpiecznym miejscu w tabeli, a co odpie*dolił jego następca wszyscy pamiętamy.
|
A materiał miał gówniany, co miejscami zweryfikowała pierwsza liga.
Ja zawsze twierdziłem że Gula to pewnie dobry trener, ale nie dla nas wtedy. Chociaż wydaje mi się po czasie że i tak przeceniłem tamtych piłkarzy, teraz mam wątpliwości czy jest trener który by się z tą zbieraniną utrzymał. Jeżeli już to tylko na pełnym farcie.
Czas zmienił u mnie trochę optykę, uważam że wrzucili wtedy chłopa na minę. Zresztą - niemal płakał ze szczęścia jak go wreszcie zwolnili (podobno nie przyjęli jego pierwszej dymisji). To dużo mówi, jedyny taki znany mi przypadek w Wiśle kiedy trener przyjął wypowiedzenie z ulgą.