Wyświetl pojedynczy post
Kurz
Senior Member
 
Od: 11.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#119
Stary 15.04.2023, 14:29
wolfy napisał(a):Wyświetl post
No patrz, szok i niedowierzanie, piłkarz pierwszego składu nie powiedział złego słowa o swoim trenerze, co skończyłoby się karą od klubu (bo Sobolewski go nie posadzi raczej, to by był strzał w kolano).
Problem w tym że niektórzy mają oczy i widzieli jak wyglądała gra po zmianach.

Wierz komu tam chcesz, ale jak nie masz argumentów to nie zabieraj głosu, bo głupio wychodzi

P.S. to pokażesz na tym pluszaku gdzie Cię skrzywdziłem? Bo skoro piszę takie straszne bzdury to chyba łatwo je obalić?
Sobolewski jest jaki jest, ale nie odstaje od średniej w rodzimej piłce. Być może to powód do tragedii, ale to raczej tragedia całej szkoły trenerskiej w naszym kraju, a nie Sobolewskiego. Oczywiście w ekstraklasie jest kilku trenerów, którzy są zdecydowanie lepsi, ale nie mają problemów ze znalezieniem pracy i lepsze opcje niż prowadzenie pierwszoligowca.

Obecnie sprawa jest jasna. Sobol trenuje Wisłę przynajmniej do końca sezonu i jeśli awansujemy w ekstraklasie.
Odpowiedz cytując