Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#118
Stary 15.04.2023, 13:32
No patrz, szok i niedowierzanie, piłkarz pierwszego składu nie powiedział złego słowa o swoim trenerze, co skończyłoby się karą od klubu (bo Sobolewski go nie posadzi raczej, to by był strzał w kolano).
Problem w tym że niektórzy mają oczy i widzieli jak wyglądała gra po zmianach.

Wierz komu tam chcesz, ale jak nie masz argumentów to nie zabieraj głosu, bo głupio wychodzi

P.S. to pokażesz na tym pluszaku gdzie Cię skrzywdziłem? Bo skoro piszę takie straszne bzdury to chyba łatwo je obalić?
Ostatnio edytowane przez wolfy : 15.04.2023 o godz. 13:38.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując