|
Dobra, czyli po prostu nie przyjmujesz obiektywnych faktów (takich jak punkty, odpadnięcie z PP) do wiadomości bo nienawidzisz Brzęczka i Błaszczykowskiego. OK, ja bym jednak poszedł do terapeuty.
KOALIK też nie zaczynał z wysokiego C a teraz wszędzie widzi spiski IPN-u.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
|