Patryko napisał(a):

Tutaj pole do popisu dla pionu sportowego. Zdaję sobie sprawę, że rozwiązanie kontraktu np. z takim Colleyem będzie trudne, bo takiego kontraktu gdzie indziej prędko nie dostanie, a kontraktu ma u nas jeszcze 2 lata.
Z drugiej strony rozwiązanie kontraktu z załóżmy takim Gruszkowskim, którego ekstraklasowe perspektywy będą się kończyć na trybunach, może być dużo łatwiejsze. W jego wieku potrzebna jest regularna gra, jeśli w ogóle marzy o wykonywaniu tego zawodu do powiedzmy 35-tego roku życia.
|
Ale ja nie mówię o Colleyu bo on będzie naszym podstawowym grajkiem w Ekstraklasie, jest lepszy niż Moltenis. Mówię o takim Młyńskim który dostaje szanse, a ewidentnie jej nie chce. Trybuny i tyle. Żyro to samo. Takie ananasy mieszają w głowach młodym.