Cytat:
|
Nie bardzo wiem z czego ma wynikać większa ilość meczy w ekstraklasie czy częstsze ich rozgrywanie.Obie ligi mają po 18 zespołów.Przerwy na reprezentację tez obowiązują jednakowo w rozgrywkach.
|
Racja, mój bląd. Chyba coś mi się zawiesiło w głowie, bo więcej meczów, tzn mecze w środku tygodnia na pewno były jak były na koniec sezonu fazy mistrzowskie i spadkowe i może kiedyś w jakimś sezonie gdzie był mundial czy euro inaczej kolejki wypadały albo teraz inaczej mecze ułożyli kwalifikacyjne bo też w środku zimy był mundial w Katarze. a, że jak Wiła grała w ekstraklasie, to tylko ekstraklasę śledziłem i coś mi świtało, że tam mecze w środku tygodnia wypadają.
Terminarze mogą się też różnić w zależności kiedy rundę się zaczyna i kończy w ekstraklasie i 1 lidze ale w tym sezonie widzę, że t się pokrywa plus minus i i tak grają co tydzien w obu ligach bo no 1 liga ruszyła później na wiosnę ale za to zagra dłużej więc t się wyrówna wszystko
Mój błąd. Tak czy inaczej, na pewno brak ławki w ekstraklasie nie przejdzie. Już raz nam to los udowodnił.